لوگو رسپینا

بهترین خاطرات خود را ثبت کنید.

پکیج فرمالیته ترکیه

در فصول گرم‌تر، طبیعت ترکیه، زیباتر از همیشه است. نتیجه ترکیب این مناظر دیدنی با پکیج فرمالیته ترکیه رسپینا، آلبوم فرمالیته بی‌نظیری خواهد بود. قیمت فرمالیته ترکیه از فرمالیته‌های داخل کشور بالاتر است؛ اما قطعا به ساختن خاطره‌ای بی‌همتا برای شروع زندگی عاشقانه می‌ارزد.

مشاوره رایگان

سابقه ی درخشان

تضمین کیفیت بالا

مشاوره آنلاین

پشتیبانی 24 ساعته

سابقه ی درخشان

تضمین کیفیت بالا

مشاوره آنلاین

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات رسپینابرای فرمالیته
ترکیه

آتلیه عروس رسپینا، با تجربه‌ای که برای فرمالیته ترکیه داشته، بهترین لوکیشن‌ها را در شهرهایی نظیر استانبول برای پکیج فرمالیته ترکیه خود انتخاب کرده است. تنوع لوکیشنی در ترکیه، باعث شده مناظر خیره‌کننده تاریخی و جاذبه‌های طبیعی این کشور، مراسم فرمالیته شما را بی‌مانند کند.
بالا بودن هزینه فرمالیته ترکیه، یکی از مهم‌ترین دلایل امتناع زوج‌های دوست داشتنی برای انتخاب این پکیح فرمالیته است. اما رسپینا با تبدیل پکیج فرمالیته ترکیه به تور فرمالیته، این هزینه را کم‌تر کرده است. به طوری که هزینه اقامت و رفت و آمد گروه آتلیه عروس رسپینا با خود ما خواهد بود و تنها هزینه فیلم‌برداری و عکاسی با شماست.

مشاوره رایگان

فیلم‌برداری با رونین و هلی‌شات

کلمه هلی شات از دو واژه هلی به معنای هلیکوپتر و شات به معنای تصویر تشکیل شده است. تصاویر زیبای از بالا، در ارتفاع و حرکات بدون محدودیت دوربین بالای سر زوج‌های عزیز، زیبایی فیلم فرمالیته را دو چندان می‌کند . رونین نیز برای داشتن تصاویر حرکتی نرم و بدون لرزش دست استفاده می‌شود.

فیلم‌برداری و عکاسی با سونی آلفا (4k)

سری آلفا دوربین‌های سونی  از بهترین و حرفه‌ای‌ترین دوربین‌های دیجیتال در بازار هستند و آتلیه‌های با کیفیت بالا از این دوربین‌ها استفاده می‌کنند. دوربین‌های سری آلفا دارای کیفیت عملکرد عالی و بروزترین تکنولوژی دوربین‌های دیجیتال می‌باشند.

مونتاژ کلیپ فرمالیته

ادیت و مونتاژ کلیپ‌های فرمالیته آتلیه تخصصی عروس رسپینا، با به روزترین تجهیزات و متدها، توسط افرادی متخصص، انجام می‌شود.

نمونه کار فرمالیته ترکیه

نمونه کار فرمالیته ترکیه

درباره فرمالیته ترکیه

نمی‌توانید عکس‌های فرمالیته ترکیه در لوکیشن‌هایی مانند کاخ دلمه باغچه، اسکله یا ساحل اورتاکوی، خیابان‌های تاریخی استانبول و... را ببینید و نخواهید این حجم از زیبایی را تجربه کنید.

آتلیه عروس رسپینا، با هزینه‌ای به صرفه و همچنین تنوع پکیجی، با لوکیشن‌ها و قیمت‌های متنفاوت، به شما امکان انتخاب پکیج فرمالیته ترکیه را می‌دهد. هزینه پکیج، رفت و امد و اقامت خودتان، تنها هزینه‌های این فرمالیته خاص و بی‌همتا خواهد بود.

فرمالیته ترکیه

پکیج استثنایی

فیلم‌برداری، عکس‌برداری و ادیت و تدوین کلیپ‌ها و عکس‌های فرمالیته ترکیه آتلیه عروس رسپینا، با به روزترین تجهیزات و متدها، توسط افرادی متخصص، انجام می‌شود. همچنین آلبوم فرمالیته ترکیه و چاپ عکس‌ها، از مرغوب‌ترین متریال موجود در بازار است. تخفیف‌های هیجان‌انگیز برای شما همراهان، این مراسم فرمالیته خاطره‌انگیز را دلچسب‌تر خواهد کرد.

بصرفه اما لاکچری

تنها جنبه منفی پکیج فرمالیته ترکیه، هزینه نسبتا بالاتر آن، در مقایسه با دیگر پکیج‌های داخل کشور است. که همان‌طور که گفتیم رسپینا تلاش کرده تا شرایط را برای زوج‌های عزیز خود بهتر کند تا به بهترین حالت ممکن، فرمالیته در ترکیه و مناظر باشکوه آن را تجربه کنند.

نمونه عکس فرمالیته ترکیه

فرمالیته ترکیه فرمالیته ترکیه فرمالیته ترکیه فرمالیته ترکیه فرمالیته ترکیه فرمالیته ترکیه

ویدئو فرمالیته ترکیه

لیست قیمت فرمالیته

پکیج یک روزه فرمالیه ترکیه

  • عکاسی و فیلم‌برداری در چهار تا پنج لوکیشن متفاوت
  • فیلمبرداری با دوربین سونی و چندین لنز متفاوت
  • هلی شات
  • رونین
  • آلبوم سایز ۶۰*۳۰ در ۲۰ صفحه
  • آلبوم کوچک
  • مونتاژ فیلم
۰۹۱۲۷۶۴۱۷۶۲

قیمت پکیج یک روزه ترکیه

برای اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

هدیه های رسپینا:

  • یک کلیپ 1 دقیقه ای برای اینستاگرام
  • 5 عکس طراحی شده برای اینستاگرام
رزرو نوبت