لوگو رسپینا

بهترین خاطرات خود را ثبت کنید.

فرمالیته چابهار

ساحل پُزم، بریس و یا کوه‌های مریخیان، لوکیشن‌هایی در ایران هستند که اگر تصاویر آن‌ها را ببینید به احتمال ۹۰% به ایران بودنشان شک می‌کنید. اما تمام این مکان‌های رؤیایی در چابهار خودمان واقع شده‌اند.

مشاوره رایگان

سابقه ی درخشان

تضمین کیفیت بالا

رزرو آنلاین نوبت

پشتیبانی 24 ساعته

سابقه ی درخشان

تضمین کیفیت بالا

رزرو آنلاین نوبت

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات رسپینابرای فرمالیته
و آتلیه عروس و داماد

پکیج فرمالیته چابهار رسپینا، شامل زیباترین و خاص‌ترین لوکیشن‌های چابهار است. متخصصان ما با دقت و وسواس تمامی لوکیشن‌ها و موقعیت‌هایی که در این شهر می‌توان فیلم‌برداری و عکاسی کرد را یافته‌اند؛ تا خاطرات این روز زیبا تا همیشه برای شما به یادگار بماند. ساحل پُزم، بریس و یا کوه‌های مریخیان، لوکیشن‌هایی هستند که اگر، برای اولین بار، تصاویر آن‌ها را ببینید  به ایران بودنشان شک می‌کنید. اما تمام این مکان‌های رؤیایی در شهر چابهار کشور خودمان واقع شده‌اند. از این رو فرمالیته چابهار، در این روزها به یکی از فرمالیته‌های پرطرفدار آتلیه عروس رسپینا تبدیل شده است.

آتلیه عروس

فیلم‌برداری با رونین و هلی‌شات

کلمه هلی شات از دو واژه هلی به معنای هلیکوپتر و شات به معنای تصویر تشکیل شده است. تصاویر زیبای از بالا، در ارتفاع و حرکات بدون محدودیت دوربین بالای سر زوج‌های عزیز، زیبایی فیلم فرمالیته را دو چندان می‌کند . رونین نیز برای داشتن تصاویر حرکتی نرم و بدون لرزش دست استفاده می‌شود.

فیلم‌برداری و عکاسی با سونی آلفا (4k)

سری آلفا دوربین‌های سونی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین دوربین‌های دیجیتال در بازار هستند و آتلیه‌های با کیفیت بالا از این دوربین‌ها استفاده می‌کنند. دوربین‌های سری آلفا دارای کیفیت عملکرد عالی و بروزترین تکنولوژی دوربین‌های دیجیتال می‌باشند.

مونتاژ کلیپ فرمالیته

ادیت و مونتاژ کلیپ‌های فرمالیته آتلیه تخصصی عروس رسپینا، با به روزترین تجهیزات و متدها، توسط افرادی متخصص، انجام می‌شود.

نمونه کار فرمالیته چابهار

نمونه کار فرمالیته چابهار

درباره فرمالیته چابهار

قیمت فرمالیته چابهار نسبت به دیگر پکیج‌های فرمالیته، نسبتا بالا است. اما از آنجایی که آتلیه عروس رسپینا فرمالیته چابهار را به صورت تور فرمالیته برگزار می‌کند، دیگر نیازی نیست که پول رفت و آمد و اقامت تیم فیلم‌برداری و عکاسی را شما بپردازید. .

و فقط هزینه پکیج فرمالیته چابهار، هزینه رفت و امد و اقامت خودتان را خواهید داشت. پس اگر به دنبال آلبوم فرمالیته‌ای خاص و متفاوت هستید، تور فرمالیته چابهار رسپینا، انتخابی بی‌نظیر است.

پکیج استثنایی

فیلم‌برداری، عکس‌برداری و ادیت و تدوین کلیپ‌ها و عکس‌های فرمالیته چابهار آتلیه عروس رسپینا، با به روزترین تجهیزات و متدها، توسط افرادی متخصص، انجام می‌شود. همچنین آلبوم فرمالیته چابهار و چاپ عکس‌ها، از مرغوب‌ترین متریال موجود در بازار است. تخفیف‌های هیجان‌انگیز برای شما همراهان، ویژگی‌های بارز و همیشگی پکیج فرمالیته چابهار رسپینا می‌باشد.

مقرون به صرفه

تنوع پکیج فرمالیته چابهار آتلیه عروس رسپینا به شما این حق انتخاب را می‌دهد تا با بودجه‌های مالی و همچنین زمانی متفاوت بتوانید این فرمالیته خاص را تجربه کنید.

ویدئو لوکیشن‌های رسپینا

فرمالیته کیش

فرمالیته قشم

فرمالیته دبی

لیست قیمت فرمالیته

پکیج یک روزه فرمالیه چابهار

  • عکاسی و فیلم‌برداری در چهار تا پنج لوکیشن متفاوت
  • فیلمبرداری با دوربین سونی و چندین لنز متفاوت
  • هلی شات
  • رونین
  • آلبوم سایز ۶۰*۳۰ در ۲۰ صفحه
  • آلبوم کوچک
  • مونتاژ فیلم
۰۹۱۲۷۶۴۱۷۶۲

قیمت پکیج یک روزه چابهار

برای اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

هدیه های رسپینا:

  • یک کلیپ 1 دقیقه ای برای اینستاگرام
  • 5 عکس طراحی شده برای اینستاگرام
رزرو نوبت