صفحه اصلیفرمالیتهفرمالیته بهاری و نکات مهم انتخاب فصل فرمالیته

فرمالیته بهاری و نکات مهم انتخاب فصل فرمالیته

فرمالیته بهاری یکی از ایده‌های جذاب برای ماندگارشدن خاطرات ازدواج شماست. رنگ‌های شاد و سرزنده بهاری در کنار لباس، دسته‌گل، اکسسوری و ژست‌های زیبا رنگ و بویی خاص به آلبوم شما می‌دهد.

البته که همه فصل‌ها زیبایی خاص خود را دارند و انتخاب و زمان‌بندی فصل برگزاری فرمالیته به سلیقه شما بستگی دارد.
ما در مجله رسپینا برگزاری این مراسم را در فصول مختلف به صورت جامع توضیح داده‌ایم.
فرمالیته پاییزی، فرمالیته تابستانی و فرمالیته زمستانی از جمله مقالات مجله جامع عروس رسپینا می‌باشند.

این‌ها همه به انتخاب مناسب لوکیشن، لباس فرمالیته، دسته‌گل و البته تخصص عکاس و فیلم‌بردار شما بستگی دارد. ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا با بهترین انتخاب‌ها، فرمالیته‌ای جذاب داشته باشید.

لوکیشن فرمالیته بهار

برای عکاسی لوکیشن فرمالیته بهاری، معمولا جنگل، دریا، باغ‌ها و روستاهای با طبیعت بکر را انتخاب می‌کنند. این کاملا به شما بستگی دارد که دوست دارید پشت صحنه عکس‌ها و فیلم‌های شما جنگل، دریا یا باغ‌های سبز باشد.

لوکیشن فرمالیته بهار در تهران

باغ‌های مختلفی در تهران برای برگزاری مراسم فرمالیته بهاری وجود دارد. این باغ‌ها طوری طراحی و دیزاین شده که صحنه‌های زیبایی برای عکاسی و فیلم‌برداری فرمالیته دارد. از جمله باغ صدف‌دشت، باغ و امارت ویدا، صدرا، قصر سفید، صبا، بهاران و اردیبهشت.لوکیشن فرمالیته بهار در تهران

لوکیشن فرمالیته بهار در شمال

لوکیشن فرمالیته بهار در شمالشمال پر از جنگل‌های زیبا برای فرمالیته عروسی است. در بلاگ فرمالیته شمال با جزئیات لوکیشن‌های جذاب آن را معرفی کرده‌ایم. می‌توانید مراسم فرمالیته بهاری خود را در کنار دریا یا روستاهای شمال که جاذبه‌های گردشگری دارند، برگزار کنید. از جمله روستای زیبای فیلبند که لوکیشن‌های بسیار جذابی برای عکاسی دارد.

     برای مشاهده پکیج فرمالیته شمال و اطلاع از قیمت آن، به صفحه خدمات فرمالیته شمال سر بزنید.    

پکیج فرمالیته شمال

لوکیشن فرمالیته بهار در خارج از ایران

برخی از عروس و دامادهای عزیز، تمایل دارند که مراسم فرمالیته خود را در لوکیشن‌هایی خارج از ایران فیلم‌برداری و عکس‌برداری کنند و یا حتی بعضی از زوج‌های دوست داشتنی و خلاق، برای کاهش هزینه‌ها، مراسم فرمالیته بهاری خود را هم‌زمان با سفر ماه عسل خارج از کشور ، برگزار می‌کنند. این تصمیم کاملاً سلیقه‌ای است و ارتباط کامل با بودجه مورد نظر شما دارد. بدیهی است که فرمالیته خارج از ایران از فرمالیته داخل ایران پر هزینه‌تر خواهد بود.

فرمالیته بهاری ترکیه

قطعا کشورهای همسایه مانند دبی و ترکیه هم لوکیشن‌های زیبایی برای فرمالیته دارند که می‌تواند عکس‌ها و کلیپ‌های فرمالیته شما را خاص‌تر کنند. به‌خصوص که بعضی خیابان‌ها و عمارت‌های این کشورها معماری خاصی دارند. فصل بهار برای برگزاری مراسم فرمالیته در کشورهای همسایه، انتخاب بسیار خوبی است و می‌توانید بهترین تصاویر عاشقانه و خاطره‌انگیز را در لوکیشن‌های رویایی شکار کنید.

     برای مشاهده پکیج فرمالیته ترکیه و اطلاع از قیمت آن، به صفحه خدمات فرمالیته ترکیه سر بزنید.    

پکیج فرمالیته ترکیه

لباس فرمالیته بهاری

حتما در اغلب عکس‌های فرمالیته‌ای که دیده‌اید، لباس عروس سفید است. اما باید بدانید که برای داشتن یه فرمالیته عروسی زیبا هیچ الزامی به پوشیدن لباس سفید نیست. شما می‌توانید هر نوع لباسی با هر رنگی را انتخاب کنید. به‌خصوص اینکه رنگ‌های تند و شاد در فرمالیته بهاری جذابیت بسیار بالایی دارد. روز فرمالیته روز شماست، بنابراین آزادانه هر چیزی را که دوست دارید برای لباس فرمالیته انتخاب کنید. اما اگر می‌خواهید عکس‌های شما کنتراست رنگی زیبایی داشته باشد، لباس خود را متناسب با لوکیشن مورد نظر انتخاب کنید.لباس فرمالیته بهاری

برای اینکه بهتر دیده شوید، سعی کنید لباس شما با رنگ غالب لوکیشن هم‌رنگ نباشد. مثلا اگر در جنگل هستید، لباس سبز نپوشید. یا اگر لوکیشن شما کنار دریاست، رنگ آبی را انتخاب نکنید. رنگ‌های مکمل در لوکیشن‌های فرمالیته بهاری، زیبایی خیره کننده‌ای خواهد داشت.

لباس فرمالیته اسپرت بهاری

بهتر است لباس‌هایی را انتخاب کنید که در آن احساس راحتی دارید. چون در این صورت می‌توانید ژست‌های مختلف را امتحان کنید.
بسیاری از افراد به استایل اسپرت علاقه دارند. اگر شما هم جزء این افراد هستید نگران نباشید، کلیپ و عکس فرمالیته بهاری با لباس اسپرت نیز زیبا می‌شود.
انتخاب کفش هم به نوع لباس و استایل شما بستگی دارد. برای مثال اگر لباس مجلسی پوشیدید یا لباسی که دامن دارد، کفش پاشنه بلند گزینه مناسبی است. برای لباس‌های اسپورت هم کفش اسپورت و کتونی بهتر به‌نظر می‌رسد.

دسته گل فرمالیته بهاری

مدل دسته گل فرمالیته بهاری هم به سلیقه شما بستگی دارد. می‌توانید از رنگ‌های شاد بهاری در ترکیب با گل‌های با رنگ خنثی مثل سفید، کرم یا گلبهی استفاده کنید. انتخاب دسته گل عروسی و فرمالیته در فصل بهار بسیار ساده‌تر از باقی فصول است. زیباترین گیاهان و گل‌ها در این فصل می‌رویند. پیشنهاد ما گل‌هایی با رنگ‌های مکمل و یا تا حدودی متضاد با رنگ لباس و اکسسوری فرمالیته شما می‌باشد.

دسته گل فرمالیته بهاری

اکسسوری فرمالیته بهار

اکسسوری می‌تواند تاثیر زیادی در زیبایی کلیپ فرمالیته بهاری یا عکس‌های شما داشته باشد. بهتر است اکسسوری فرمالیته ای که انتخاب می‌کنید با لباس و مدل موهای شما هماهنگ باشد.

برای فرمالیته سعی کنید مدل موی سنگین و شلوغ را انتخاب نکنید. مدل‌های ساده‌تر جذابیت بیشتری در تصاویر دارند. تاج‌های گل مینیمال و یا تزئینات گل‌های بهاری روی مو، هماهنگی جالبی با فصل برگزاری فرمالیته شما دارد.

اکسسوری فرمالیته بهاری

اگر قصد ندارید لباس عروس خود را برای فرمالیته بپوشید، از سرویس طلای عروسی استفاده نکنید. می‌توانید فقط حلقه ازدواج، گوشواره و ساعت را برای فرمالیته انتخاب کنید. سادگی جذابیت عکس‌ها را بیشتر می‌کند. البته که دستبند یا بازوبند ساخته شده از گل‌های طبیعی در این فصل، آلبوم فرمالیته شما را خاص می‌کند.

اگر لباس انتخابی شما به‌گونه‌ای است که قسمتی از پای شما مشخص است، استفاده از یک پابند متناسب با تیپ، استایل و فصل برگزاری فرمالیته بهاری توصیه می شود. اگر لباس و استایل شما کلاسیک باشد می‌توانید از دستکش استفاده کنید.

ریسه‌های نورانی، بادبادک، منور و دودهای رنگی هم به‌عنوان اکسسوری لوکیشن، عکس‌ها را بسیار جذاب می‌کند. البته این موارد کاملا سلیقه‌ای است. و به لوکیشن انتخابی شما در مراسم فرمالیته بهاری بستگی دارد.

مزایای فرمالیته بهار

فصل بهار، یکی از بهترین فصل‌ها برای فرمالیته عروسی است. چرا که این فصل پر از رنگ‌های جذاب بوده و دست شما هم در انتخاب رنگ و مدل لباس کاملا باز است. چون در بهار هوا معتدل است، باعث می‌شود خود شما هم از فرمالیته لذت ببرید و این حس در عکس‌ها و کلیپ‌ها منتقل می‌شود.

معایب فرمالیته بهار

با توجه به اینکه اغلب زوج‌ها تمایل دارند که در فصل بهار، فرمالیته بگیرند، باید زودتر رزرو کنید تا فرصت را از دست ندهید.

جمع‌بندی

برگزاری مراسم فرمالیته با استقبال زیادی از طرف عروس‌ و دامادها مواجه شده است. این مراسم باعث می‌شود که بدون استرس روز عروسی و خستگی بتوانید عکس‌هایی با لوکیشن و ژست‌های زیبا بگیرید و انرژی مثبت این روزها را تا سال‌ها برای خود ثبت کنید.

امیدواریم با مطلبی که در این مقاله گفته‌شد بتوانید بهترین لباس، دسته‌گل، اکسسوری، مدل مو و لوکیشن را برای فرمالیته بهاری انتخاب کنید. ما در استودیوی عروس و داماد رسپینا در کنار شما هستیم.

مهشید
مهشید
کارشناس محتوای استودیو تخصصی عروس و داماد رسپینا.
مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین

نظرات اخیر

نسرین بر روی اکسسوری فرمالیته
vajedi بر روی اکسسوری فرمالیته