صفحه اصلیفرمالیتهفرمالیته گرمسار و برگزاری آن در لوکیشن‌های مختلف شهر گرمسار

فرمالیته گرمسار و برگزاری آن در لوکیشن‌های مختلف شهر گرمسار

فرمالیته گرمسار یک فرصت ایده‌آل برای ثبت لحظه‌های خلاقانه و جذاب در یک لوکیشن عالی است و بدون دغدغه مهمانان‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و مشغله‌های روز عروسی است. یکی از دغدغه‌های افراد برای برگزاری فرمالیته مسافت زیاد آن تا شهر است. اما طبیعت زیبا و خاص گرمسار این فرصت را به شما می‌دهد تا با فاصله تنها 2 ساعت از تهران، یک لوکیشن منحصر به‌فرد و خاص برای فرمالیته داشته باشید.

     برای مشاهده پکیج فرمالیته گرمسار و اطلاع از قیمت آن، به صفحه خدمات فرمالیته گرمسار سر بزنید.    

پکیج فرمالیته گرمسار

لوکیشن های دیدنی گرمسار برای برگزاری فرمالیته

لوکیشن فرمالیته در گرمسار، جاذبه‌های نفس‌گیر و زیبابی برای برگزاری فرمالیته دارد به‌طوری که مورد استقبال بسیاری از زوج‌ها قرار گرفته و جز انتخاب‌های اول افراد برای برگزاری فرمالیته است. این لوکیشن‌های جذاب عبارتند از:

• دریاچه سبز نمک گرمسار
• غار نمک گرمسار
• کوه اژدهای جذاب

فرمالیته گرمسار در غار نمک گرمسار

فرمالیته غار نمک گرمسارغار نمک گرمسار یک لوکیشن فوق‌العاده برای فرمالیته است. تکه‌های نمک مانند قندیل‌های آویزان در دیواره‌های غار خودنمایی می‌کند. غارهای نمکی گرمسار به‌قدری زیباست که حتی یکی از جاذبه‌های گردشگری ایران برای توریست‌ها به شمار می‌رود. برای گرفتن فرمالیته در غار نمک بهتر است که از صبح حرکت کنید تا اینکه قبل از تاریکی هوا، کار شما تمام شده باشد.

فرمالیته گرمسار در دریاچه سبز نمک گرمسار

یکی از جاذبه‌های شگفت‌اگیز دیگر که می‌تواند بهترین لوکیشن برای فرمالیته گرمسار، با کنترانست رنگی فوق‌العاده باشد، دریاچه سبز نمک است. این دریاچه‌ها در اطراف معادن نمک گرمسار بوده و بسیار جذاب و دیدنی هستند.
این لوکیشن به‌ جذابیت لوکیشن‌های عکس‌های ماهواری از طبیعت‌های بکر است. رنگ سبز حوضچه در کنار رنگ سفید نمک‌های اطراف آن به‌ همراه قهوه‌ای کوه‌ها و آبی آسمان پس زمینه، هر شخصی را مجذوب و شگفت‌زده می‌کند. عکس‌هایی که در این لوکیشن ثبت می‌شود جزء خاص‌ترین عکس‌های البوم شما خواهد بود.فرمالیته دریاچه نمک گرمسار

فرمالیته گرمسار در کوه اژدهای گرمسار

فرمالیته کوه های اژه‌ای گرمسارکوه اژدها عجیب‌ترین پدیده گرمسار است. روی این کوه با موج‌های سرخ و سفید و قهوه‌ای پوشیده شده و یک انتخاب عالی برای کسانی است که دوست‌دار کویر و ثبت لحظه‌های خود در آن هستند. این کوه قبل از ورودی گرمسار از راه جاده تهران-گرمسار قرار دارد.

بهترین فصل برای فرمالیته گرمسار

گرمسار آب‌وهوایی گرم و خشک دارد. هرچند شما می‌توانید در همه فصول برای فرمالیته در گرمسار اقدام کنید؛ اما با توجه به گرمی هوا بهترین فصل زمستان و پاییز است.

     برای مشاهده پکیج فرمالیته گرمسار و اطلاع از قیمت آن، به صفحه خدمات فرمالیته گرمسار سر بزنید.    

پکیج فرمالیته گرمسار

لباس فرمالیته گرمسار

برخی از افراد تمایل دارند که از همان لباس عروسی‌ برای فرمالیته استفاده کنند و برخی هم ترجیح می‌دهند لباس متفاوت بپوشند. گرمسار، لوکیشن‌های مختلف با ترکیب رنگ‌های متفاوتی دارد که دست شما را در انتخاب رنگ و طرح لباس فرمالیته باز می‌گذارد.

لباس فرمالیته گرمسار

اما معمولا انتخاب اغلب افراد، یک لباس سفید بلند و زیبا است. با توجه به لوکیشن‌های گرمسار که ممکن است کمی سخت باشد، بهتر است لباسی را برای فرمالیته گرمسار انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی، در آن احساس راحتی دارید. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید. همکاران ما در آتلیه ریسپنا مشاوره‌های لازم برای برگزاری هرچه بهتر فرمالیته را به صورت رایگان ارائه می‌دهند.

مدل مو فرمالیته گرمسار

مدل مو فرمالیته به لوکیشن‌ها و لباس شما بستگی دارد. با توجه به اینکه لوکیشن‌های گرمسار کمی سخت است، مدل موهای پیچیده و شلوغ که بعد از چند ساعت هم ممکن است حالت خود را از دست بدهد، پیشنهاد نمی‌شود.

مدل مو فرمالیته گرمسار مدل مو فرمالیته در گرمسار

آرایش فرمالیته گرمسار

آرایش فرمالیته کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. می‌توانید هر سبک آرایشی را انتخاب کنید. مسئله مهم، ماندگاری آرایش فرمالیته و رضایت شما از میکاپ و چهره خود است. در واقع برای اینکه بهترین فیلمبرداری فرمالیته در گرمسار را داشته باشید، علاوه ‌بر مهارت کادر فیلمبرداری و لوکیشن‌های زیبا، احساس شما نسبت به خودتان اهمیت زیادی دارد.آرایش فرمالیته گرمسار

دسته گل فرمالیته گرمسار

با توجه به آب‌وهوای گرم و خشک گرمسار، اگر قصد اجرای فرمالیته در فصل تابستان و روزهای گرم سال را دارید، گل‌هایی را انتخاب کنید که نسبت به گرما حساس نباشند و طروات خود را حفظ کنند. رنگ گل‌ها نیز سلیقه‌ای است و به لباس و اکسسوری فرمالیته شما بستگی دارد.

دسته گل فرمالیته گرمسارگل فرمالیته گرمسار

کفش فرمالیته گرمسار

به‌ علت اینکه طبیعت گرمسار بکر و خاص است، بهتر است که از کفش فرمالیته راحتی و مناسب استفاده کنید. کفش‌های پاشنه بلند برای فرمالیته در طبیعت مناسب نیستند.

کفش فرمالیته گرمسار

هزینه فرمالیته گرمسار

برگزاری فرمالیته عروسی در گرمسار، به ‌علت نزدیک‌بودن آن با تهران هزینه کمتری دارد. برای همین اگر به‌ دنبال خلق تصاویر و کلیپ زیبا در طبیعت جذاب و متفاوت با قیمت پایین هستید، گزینه بسیار خوبی است.

     برای مشاهده پکیج فرمالیته گرمسار و اطلاع از قیمت آن، به صفحه خدمات فرمالیته گرمسار سر بزنید.    

پکیج فرمالیته گرمسار

فرمالیته گرمسار چند روز طول می کشد؟

گرمسار تقریبا سه الی چهار لوکیشن اصلی دارد که تقریبا به هم نزدیک هستند. فاصله این شهر نیز به تهران نزدیک است؛ بنابراین زمان زیادی لازم ندارد و یک روزه می‌توان آن را انجام داد.

فرمالیته جاده گرمسار

مزایا فرمالیته گرمسار

فرمالیته این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که فارغ از استرس‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و مشغله‌های روز عروسی در یک لوکیشن عالی و جذاب، لحظه‌هایی به‌ یاد ماندنی و خاص را ثبت کنید. اما بعد از تصمیم به برگزاری فرمالیته، انتخاب لوکیشن یکی از دغدغه‌های اصلی افراد است. فیلمبرداری و عکاسی فرمالیته در گرمسار می‌تواند انتخاب مناسبی باشد چرا که:

• چندین لوکیشن متفاوت دارد و می‌توانید استایل‌های مختلفی را در فرمالیته داشته باشید.
• طبیعت بسیار بکر و جذابی دارد به‌طوری که حتی به‌عنوان جاذبه‌های گردشگری شناخته می‌شود.
• به شهر تهران نزدیک است و در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌شود.

معایب فرمالیته گرمسار

فرمالیته معایب خاصی ندارد. فقط باید درنظر داشته باشید که به‌ علت آب‌وهوای گرم این منطقه، بهتر است در فصل‌های خنک برای برگزاری فرمالیته اقدام کنید. برخی از لوکیشن‌های آن نیز کمی سخت است که البته به فیلم برداری فرمالیته در گرمسار و ثبت لحظه‌ها خاص و جذاب که قرار است تا همیشه تصویری از عشق و احساس شما باشد، می‌ارزد.

جمع‌بندی

در این مطلب به لوکیشن‌های گرمسار، انتخاب لباس، کفش، دسته‌گل، آرایش، مدل مو و همه مواردی که باید در مورد برگزاری مراسم فرمالیته در گرمسار بدانید، اشاره کردیم. اینکه الان این صفحه را مطالعه می‌کنید به این معنی است که احتمالا به‌ دنبال انتخاب بهترین مکان برای برگزاری فرمالیته بوده یا اینکه تصمیم خود را در این رابطه گرفته‌اید و در جستجوی بهترین آتلیه برای فرمالیته گرمسار در تهران هستید.

اگر هنوز شک دارید می‌توانید با همکاران ما در استودیو ریسپینا تماس بگیرید و مشاوره های لازم را به‌ صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

سعی ما در استدیو عروس و داماد رسپینا، بهره‌مندی از تجهیزات به‌روز فیلمبرداری و عکاسی، از جمله ابزار سینمایی رونین و فیلمبرداری با هلی‌شاپ و استفاده از تخصص افراد حرفه‌ای برای پاسخ به همه انتظارات شما و از فرمالیته است.

مهشید
مهشید
کارشناس محتوای استودیو تخصصی عروس و داماد رسپینا.
مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین

نظرات اخیر

نسرین بر روی اکسسوری فرمالیته
vajedi بر روی اکسسوری فرمالیته