صفحه اصلیفرمالیتهاکسسوری فرمالیته

اکسسوری فرمالیته

در مراسم فرمالیته، برای زیباتر جلوه کردن لباس، فضای لوکیشن و یا حتی صورت و آرایش موهایتان، از اکسسوری‌های متفاوتی می‌توانید استفاده کنید. تنوع بالای اکسسوری فرمالیته باعث ایجاد جذابیت بیشتر در استفاده از آن‌ شده است. امکان تهیه این اکسسوری‌ها با قیمتی مناسب وجود دارد و محدودیتی هم در استفاده خلاقانه از آن‌ها نیست.

انتخاب اکسسوری در عین سادگی، می‌تواند تاثیر بسیاری در زیبایی عکس‌ها و فیلم‌های فرمالیته شما داشته باشد. هماهنگی آن با لباس‌های فرمالیته و همچنین آرایش و مدل موی شما جلوه عکس‌ها و فیلم‌هایتان را چندین برابر می‌کند.

با ما همراه باشید تا در ادامه چندین اکسسوری فرمالیته مرسوم را معرفی کنیم و جایگاه استفاده از آن‌ها را بیان کنیم.

اکسسوری فرمالیته داماد

معمولاً آقایان اکسسوری‌هایی ثابت استفاده می‌کنند؛ مانند ساعت، حلقه ازدواج و دستبند. که هر سلیقه‌ای را هم پوشش می‌دهد.

انتخاب باقی اکسسوری‌ها بستگی به لباس شما دارد. اگر لباسی رسمی انتخاب کرده باشید، دکمه سر دست و دستمالی داخل جیب کت، جلوه‌ای زیبا خواهد داشت.

اما اگر لباس شما اسپرت بود بنا بر سلیقه خودتان، استفاده از کراوات یا پاپیون بدون کت بسیار جالب است. و یا حتی انتخاب شاخه‌ای کوچک از گلی مطابق فصل برای جیب کت یا پیراهن هم زیبا است. البته ناگفته نماند که در لباس رسمی هم می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، اما موارد قبلی رسمی‌تر هستند.

اگر هم لباستان نه کاملا رسمی بود و نه کاملا اسپرت، می‌توانید از دوبنده های مشکی و یا رنگی استفاده کنید. (با توجه به رنگ پیراهنتان)

اکسسوری فرمالیته عروس

به طور کل خانم‌ها حق انتخاب بیشتری نسبت به آقایان دارند چرا که تنوع اکسسوری فرمالیته برای آن‌ها بیشتر است.

دسته گل فرمالیته

دسته گل رابطه مستقیم با سلیقه شما دارد و می‌توانید از هر رنگی استفاده کنید. حتی به کارگیری چندین رنگ هم زیبا است. اما پیشنهاد ما این است که اگر لباستان سفید نیست، استفاده از رنگی مکمل رنگ لباستان در دسته گل، ایده جالبی است.

اساسی‌ترین نکته در انتخاب این اکسسوری فرمالیته این است که به فصلی که قرار است مراسمتان را برگزار کنید توجه شود. چراکه ممکن است شما از چندین ماه قبل گل‌های دسته گل خود را انتخاب کرده باشید اما در فصلی که مراسمتان برگزار می‌شود آن گل‌ها رشد نمی‌کنند. پس یا به پیشنهاد خود گل فروشی عمل کنید و یا حتما برای انتخاب گل‌های خود تحقیق کنید.

زیورآلات فرمالیته

اگر لباس رسمی عروسی خود را در روز فرمالیته نمی‌پوشید، از استفاده سرویس عروسی چشم پوشی کنید؛ چرا که سادگی در به کارگیری اکسسوری فرمالیته زیباتر است. حلقه و ساعت به همراه گوشواره‌ای تک در عین سادگی شیک خواهد بود.

پابند فرمالیته

استفاده از اکسسوری فرمالیته پابند در لوکیشن‌هایی که پایتان برهنه است و لباس انتخابی شما اجازه نمایان شدن آن را می‌دهد بسیار عکس‌ها و فیلم‌های شما را جذاب می‌کند. لوکیشن‌های ساحلی و همچنین کویر مکان‌های مناسب این اکسسوری هستند.

تاج و تاج گل فرمالیته

اگر لباس شما رسمی است استفاده از تاج‌هایی ظریف و کوچک پیشنهاد می‌شود. اما اگر لباستان اسپرت است، و لوکیشنی مانند جنگل و دریا را انتخاب کرده‌اید تاج گلی سبک روی موهای پریشان ایده‌ای زیبا است. و موج موهایتان زیباتر در عکس‌ها به تصویر کشده می‌شود.

اگر مراسم فرمالیته و عروسی شما با فاصله‌ای زیاد برگزار می‌شود و روز فرمالیته همراه داشتن دسته گل را انتخاب نکرده‌اید، می‌توانید از گل‌هایی که دوست دارید ولی در فصل مراسم عروسیتان امکان رشد ندارند، در این اکسسوری فرمالیته  استفاده کنید.

کلاه فرمالیته

تقریبا کلاه در تمامی لوکیشن‌ها قابل استفاده است و می‌توان با هر نوع لباسی نیز آن را ست کرد. کلاه‌های ساحلی و یا کلاه‌های بزرگ مخصوص کویر، می‌تواند جالب باشد. و انتخاب این اکسسوری فرمالیته کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.

دستکش فرمالیته

استفاده از این اکسسوری فرمالیته در فصول پاییز و زمستان انتخابی کلاسیک است و با لباس‌های رسمی‌تر راحت‌تر ست می‌شود. هرچند که مدل‌های متنوع و جدیدی در چند سال اخیر به بازار عرضه شده که انتخاب شما را راحت‌تر می‌کند. البته ناگفته نماند که زیبایی آن در فضاهای سبزتری مانند جنگل بسیار بیشتر خواهد بود.

چتر فرمالیته

چترهایی با رنگ روشن در جنگل عکس‌ها و فیلم‌های شما را متنوع‌تر خواهند کردو همچنین چترهای بی‌رنگ که بیشتر در ساحل کاربرد دارند نیز زیباست و با آن ژست‌های متنوعی می‌توان خلق کرد.

ریسه نور فرمالیته

این اکسسوری فرمالیته به تازگی توجه بسیار از زوج‌ها را به خود جلب کرده. چرا که در شب و هوای تاریک فضایی عاشقانه می‌سازد و حس و حال عکس‌ها بسیار رمانتیک می‌شود. این رسه‌ها در کنار ساحل جلوه بیشتری دارند. حتی داخل چترهای بیرنگ ساحلی نیز می‌توان از آن استفاده کرد که بسیار خلاقانه خواهد بود.

بادکنک و بادبادک فرمالیته

بادکنک‌های رنگی با لباسی اسپرت کنار ساحل و یا بادبادکی زیبا، در فیلم فیلم فرمالیته شما بسیار جالب است. چرا که هنگام دویدن و وزش باد، این بادکنک‌ها و بادبادک‌ها در ساحل شروع به رقص می‌کنند و جلوه‌ای زیبا خواهند داشت.

منور، دود رنگی و فشفشه دستی فرمالیته

این اکسسوری‌های فرمالیته به فیلم‌ها و عکس‌ها رنگ و روحی بی‌نظیر می‌بخشد؛ خصوصا در شب و یه طور کل می‌توانند منظره‌ای تازه‌تر در لوکیشن شما ایجاد کنند.

پس می‌توانید با هزینه‌ای اندک، پس از مشورت با آتلیه، آلبوم خود را متنوع کنید.

حرف آخر

در آخر شما تصمیم گیرنده هستید که از چند اکسسوری فرمالیته متفاوت استفاده کنید. حتی می‌توانید خلاقانه‌تر عمل کنید و از ایده‌های شخصی خودرا به کار گیرید. فقط فراموش نشود که قبل از تصمیم گیری برای هر چیزی با آتلیه خود مشورت کنید. چرا که برخی اکسسوری‌ها و یا ایده‌ها برای بعضی لوکیشن‌ها مناسب نیست و با توجه به تجربه‌ای که عکاسان و فیلم‌برداران شما دارند، می‌توانند بسیار کاربردی‌تر عروس و داماد را راهنمایی کنند.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین

نظرات اخیر

نسرین بر روی اکسسوری فرمالیته
vajedi بر روی اکسسوری فرمالیته